Dobór sukni

kolorowy świat

Chcesz w tak ważnym dniu jak ślub wyglądać pięknie i czuć się komfortowo i pewnie, wiedząc że Twoja kreacja jest idealna? Takie wydarzenie jest tylko raz i tylko raz masz okazję wyglądać tak pięknie. Pamiętaj, że na weselu to Ty jesteś królową i królem balu. Aby tak było twoja suknia ślubna, garnitur i dodatki muszą być idealnie dobrane.

 

Jeśli nie wiesz jak? Nie masz z kim? Nie wiesz czy będzie Ci pasować do Twojej figury, to zaproś do pomocy specjalistę - stylistę ślubnego.

Przeanalizujemy Twoją sylwetkę i pomożemy Ci w doborze odpowiedniej sukni ślubnej lub garnituru. My sugerujemy -  Ty wybierasz! To Ty musisz się w tym dobrze czuć. Podpowiemy Ci najnowsze trendy w modzie. Zrobisz doskonałe wrażenie i będziesz dobrze się czuć przez całą imprezę. Do tego oszczędzisz czas by nie przymierzać nieskończenie wiele kreacji.

Zgłoś się już dziś do nas i umów się na termin. Wybierzemy się z Tobą na tourne po salonach sukni ślubnych  i będziemy Twoim osobistym stylistą ślubnym.Dobór ze stylistą ślubnym 450 zł za 4 godziny.

Każda kolejna godzina 100 zł,