O nas

konsultant ślubnyUrocza Chwila powstała by spełniać Państwa marzenia o imprezach jak z bajki. Może to być ślub lub wesele albo inna uroczystość okolicznościowa.

Dla mnie osobiście organizowanie uroczystości to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, wizja, marzenia i hobby, perfekcja w  100% oraz dbałość nawet o najmniejszy szczegół i detal. W swoim życiu prywatnym jak i zawodowym kieruje się prostą zasadą: „jak już coś robić, to robić całym sobą, porządnie i do końca”. Dowodem tego mogą być ukończone kursy na konsultantkę ślubną, kurs bukieciarstwa i florystyki, oraz szereg kursów z wizażu i stylistyki na różnych poziomach zaawansowania. Wszystko po to by służyć Wam moją wiedzą w jak najszerszym zakresie. Interesuje się zasadami savoir-vivre’u czyli znajomością obyczajów i form towarzyskich oraz grzecznościowych przy stole. Elementy protokołu dyplomatycznego również stanowią część mojego życia zawodowego. Uwielbiam tworzyć kompozycje kwiatowe i dekorować stoły ręcznie robionymi i niepowtarzalnymi ozdobami. Na życzenie klientów stworzę wspaniałe zaproszenia i księgę gości.

Mam indywidualne podejście do każdej osoby. Nie ważne czy jest się bogatym czy nie, każdy zasługuje na bal jak z bajki. Dzięki mnie zapomnicie o stresie i pośpiechu zbliżającej się uroczystości.

Moim celem jest stworzenie imprezy która na długo zostanie w Waszej pamięci.

Pozdrawiam Marta Winnicka

„Urocza Chwila zawsze z Tobą zawsze do usług!!!.”