Referencje

Monika & Kamil

Gorąco polecamy firmę Urocza Chwila, z którą współpraca przebiegła pomyślnie. A my na swoim weselu mieliśmy wspaniałą atrakcje w postaci fontanny alkoholowej. Dziękujemy za przemiłą atrakcję z której goście byli bardzo zadowoleni.

 

 

 

Kasia & Robert

Mieliśmy szczęście trafić na Panią Martę z Uroczej Chwili. Wysłuchała nas w każdej kwestii, potem przygotowała nam różne oferty, z których wybraliśmy najlepsze. Pani Marta jest kreatywną osobą z którą nie można się nudzić. Podsunęła nam parę fajnych pomysłów. Serdecznie polecamy ze względu na podejście, zaangażowanie i niesamowite pomysły. Z Panią Martą można zorganizować fajną imprezę. Gorąco polecamy!

 

 

Julia & komunia święta

Zorganizowanie tak ważnego dnia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Dlatego żeby nasza pociecha i goście milo wspominali ten dzień uznaliśmy z mężem, że pójdziemy z tym do profesjonalistki. Znaleźliśmy właśnie Panią Martę, która pomogła nam zorganizować ten dzień. Pokierowała nas tak by o niczym nie zapomnieć, miała głowę pełną ciekawych pomysłów, na które byśmy sami nie wpadli. Dziękujemy z całego serca za tak urocze chwile jakie spotkały nas i naszą pociechę.

 

Ania & Piotr

Wybór atrakcji zostawiliśmy na ostatnią chwilę. Ale dzięki Pani Marcie znaleźliśmy wspaniałe atrakcje za rozsądną cenę! Nigdzie byśmy nie znaleźli tak wspaniałych kolorowych baniek, które w dodatku świecą w świetle UV. Do tego mieliśmy fontannę czekoladową z wieloma słodkościami na stole. Nasze wesele było bajeczne i kolorowe. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy.